YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Mayıs 2018 23:21 - Güncelleme: 07 Mayıs 2018 23:24

Ay Kova burcunda ilerliyor

Bugün 8 Mayıs Salı... Mars günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne sosyal ve idealist enerjiler veriyor.

Bilim ve teknoloji ile ilgili kavramlar ilgi alanımıza daha fazla girerken arkadaşlar ve grup faaliyetlerini de önemseyebiliriz.

Ay sabah saatlerinde Akrep burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. İyimser ve güvenli enerjiler bazı eylemlerde ve duygusal beklentilerde abartılara neden olabilir. Dengeli davranmaya çalışmalıyız.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Koç burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak. Zihnimiz daha yaratıcı ve verimli çalışabilir. Kendimizi yazılı ve sözlü iyi ifade edebilir, kültürel faaliyetlerde bulunabiliriz.

Bugün İkizler burcundaki Venüs ve Balık burcundaki Neptün arasında dik açı kesinleşecek. İlişkilerde duygusal ve melankolik hissedebilir bazı yanılgılarla da karşılaşabiliriz. Duygularımızdan emin olmamız zorlaşabiliriz. Maneviyat ve sanatsal konularla ilgilenirsek bu enerjileri dengelememiz mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Kova burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro