YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 06 Ağustos 2018 00:44 - Güncelleme: 06 Ağustos 2018 00:48

Ay ikizler burcuna geçiyor

Bugün 6 Ağustos Pazartesi... Ay günündeyiz...

Ay sabah 04:42’de İkizler burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte önümüzdeki iki gün iletişim ve zihinsel kavramlar çok yoğunlaşabilir.

Sabah erken saatlerde Ay, Kova burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Günün etkileri, uzun uzun düşünmek için vakit tanımayabilir. Ani gelişen şartlar, hızlı hamleler yapmamızı gerektirebilirler. Güvenli ve cesur hareketlerle düşüncelerimizi eyleme dönüştürme fırsatlarıyla karşılaşabiliriz.

Oldukça enerjik sabırsız olabileceğimiz öğle saatlerinde hareketlerimize dikkat etmeliyiz. Geçmişle bağlantılı konular ve kişiler gündemimizde olabilir. Yarım kalmış eski konuları tamamlayabilir, düzenleyebiliriz. Arkadaşlarımızdan fayda sağlayabileceğimiz bir gündeyiz…

Akşam saatlerinde değişken enerjiler güçlenebilir. Sosyal ilişkilere ve sanatsal faaliyetlere zaman ayırıp eğlenceli ve hareketli bir akşam geçirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay ikizler burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro