YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018 03:01 - Güncelleme: 10 Haziran 2018 03:04

Ay Boğa burcuna geçiyor

Bugün 10 Haziran. Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay sabah 07:03’de Boğa burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün Boğa burcunda ilerleyecek olan Ay maddi manevi güven ihtiyacımızı arttırabilir.

Ay sabah saatlerinde Uranüs ile birleşecek. Heyecanlı ve dürtüsel olabileceğimiz için ani tepkilerimizi kontrol etmeliyiz. Günlük işlerde ve özellikle para ve maddi alanlarda planda olmayan ani gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ay Boğa burcunda ilerlerken kişisel zevkler, keyif ve konfora yönelik beklentilerimiz artabilir. Bugün iştahımızı da kontrol etmekte zorlanabiliriz. Diyet uygulayanların daha fazla dikkat etmesi gerekebilir.

Akşam saatlerinde Ay, Satürn ile uyumlu, Mars ile de dik açı yapacak. Sabırsız ve dürtüsel tavırlar maddi manevi zarar verebilir, sağduyulu ve kontrollü olmalıyız. Satürn açısı bu anlmada destek olabilir, sorumlu ve disiplinli olabiliriz. Kişisel hedeflerimiz ve arzularımızla ilgili çevremizdeki tecrübeli ve olgun kişilerin destek ve tavsiyelerinden yararlanabiliriz. Bu bizi gereksiz risklerden zorluklardan koruyabilir. Gece saatlerinde sakin kalabileceğimiz ortamlar yaratıp önümüzdeki haftanın işlerini planlayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Boğa burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro