YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2018 23:10 - Güncelleme: 25 Nisan 2018 10:26

Ay Başak burcunda ilerliyor

Bugün 25 Nisan Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Başak burcunda ilerleyen Ay iş, hizmet, çalışma ve sağlık konularını ön plana çıkarabilir.

Ay sabah saatlerinde Boğa burcundaki Güneş ile üçgen görünüm yapacak. Güne dengeli ve huzurlu enerjilerle başlayabilir, günlük iş ve planlarımıza odaklanabiliriz.

Karşı cinsle ilişkilerimizin de daha verimli ve destekleyici olması mümkün. Bugün iş ve maddi konularda detay gerektiren konulara zaman ayırabilir, pratik ve somut sonuçlar alabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile üçgen görünümde olacak. Otorite kavramları ve üstlerle ilişkilerimiz olumlu ilerleyebilir. Görev ve sorumlulukları ön plana aldığımızda istikrarlı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bugün olaylara duygusal değil daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşmamız mümkün.

Gece saatlerinde ise Ay, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açıda olacak. Ruhsal ve bedensel daha hassas olabileceğimiz gece saatlerinde beslenmemize dikkat etmeli, yeterince dinlenmeye çalışmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Başak burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro