YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 09 Mayıs 2018 23:59 - Güncelleme: 10 Mayıs 2018 00:02

Ay Balık burcunda ilerliyor

Bugün 10 Mayıs Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay güne hassas ve duyarlı enerjiler veriyor. Bugün iç dünyamıza yönelebilir, geçmişi sorgulayabilir, gözden geçirmeler yapabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Neptün ile kavuştuğunda bu hassasiyet daha da artabilir. Yalnız kalmak için zaman yaratmaya çalışalım. Çevremizdeki kişilere karşı da daha duyarlı olabilir, empati yapabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Boğa burcundaki Güneş ve Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu, İkizler burcundaki Venüs ile de dik açı yapacak. Ay’ın çok sayıda gezegenden açı alması, gireceğimiz ortamlardan ve etrafımızdaki kişilerden daha fazla etki alacağımızı ve hareketli saatler geçireceğimizi işaret ediyor. Çok sayıda konuyla ilgilenmemiz de mümkün.

Akşam saatlerinde çevremizde sevdiğimiz kişilerin bulunması huzur ve güven vereceğinden yakınlarımıza ve ailemize zaman ayırabiliriz.

Manevi çalışmalar, kişisel yaratıcılığımızı aktarabileceğimiz sanatsal etkinliklerle uğraşabiliriz. Sezgilerimize kulak verirsek önemli işaretler gelebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Balık burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro