eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Taran Ayşe Özyılmazel hikayesinde bomba açıklama

Ali Taran Ayşe Özyılmazel hikayesinde bomba açıklama

Ayşe Özyılmazel'in öfke kustuğu eski eşi Ali Taran’ın, kanserden dolayı vefat eden eşinin kız kardeşi, Özyılmazel ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-11-2015 16:16 - Güncelleme: 09-11-2015 16:16

Ayşe Özyılmazel'in geçtiğimiz günlerde çok sert mesajlar verdiği ’ın, eski eşi Selma Ann Desmond’un kız kardeşi Neriman Erman, Ayşe Özyılmazel ile ilgili çok sert açıklamalar yaptı.

Neriman Erman, 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanarak Ayşe Özyılmazel ile ilgili ses getirecek ifadeler kullandı. Erman, 'Türkiye'de kadın olmak zor derken bir başka kadına o zorluğu yaşattığı Ayşe Hanım. Ablam asla Ayşe Hanım'a beddua etmedi, o inançlı bir insandı' diye konuştu.

"4 YIL SONRA İNSANIN AKLI BAŞINA GELMEZ Mİ?"

Erman, Özyılmazel'in Taran ile ilgili sert açıklamaları hakkında "Bir atı zorla suya götürebilirsiniz ama ona zorla su içeremezsiniz. Hiç kimse kimseye bir şeyi zorla yaptırmadı. Yani Ali, Ayşe'yi evliliğe zorlamadı. Ayşe Hanım konuşmalarıyla bana bunu hissettirdi, farklı değer yargıları farklı beklentileri var. Üzüldüğü şey bile kendine. 4 yıl sonra insanın aklı başına gelmez mi? Demez mi ki ben bir kadına ne yaptım?" şeklinde konuştu.


'BU OLAYDA AYŞE HANIM'IN PAYI VAR'

Erman, ablasının kanserle boğuştuğu günlerde Taran ile evlenen Özyılmazel için 'Selma herkesi etrafından uzaklaştırdı bütün bunu yalnız yaşadı. Bu süreci kendi başına atlatmaya çalıştı ama atlatamadı. Beklenen tepkiler vardır; Selma ortalığı yaksın yıksın ama o tam aksini yapıp görmezden geldi. Keşke paylaşmış olsaydı ve rahatlasaydı. Hiç kötü bir laf etmedi. Sadece Ayşe'ye 'Ayşe sen hasta olma' dedi. Ayşe Hanım bu açıklamayı yapmasa bu konu konuşulmayacaktı. biz böyle konuların peşinde değiliz. Ayşe Hanım bana göre bu hikâyede hasta bir kadının hasta kocasına sanki bir avı zayıf düşer de zamanını bekler gibi..." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Taran Ayşe Özyılmazel hikayesinde bomba açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Ali Taran
ALİ TARAN KİMDİR?

1952 yılında Lüleburgaz Kepirtepe’de doğdu. Bedia Taran ve Selahattin Taran’ın iki oğlundan biridir. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü’ndeki öğrenimini yarıda bıraktı. 1970 yılında reklamc

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro