YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2018 08:18 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 08:20

Akrep burcunda Yeniay doğuyor!..

Bugün 7 Kasım Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay yeniay fazında… Yeniay öncesinde geçmiş ayın konularını gözden geçirip, tamamlayabiliriz. Yeni girişimler başlangıçlar için önümüzdeki haftayı değerlendirmemiz mümkün.

Akrep burcunda ilerleyen Ay 19:02’de Güneş ile birleşecek ve 15° Akrep burcunda yeniay doğacak.

Zodyakta sekizinci evi yöneten Akrep sabit nitelikli ve su elementinden bir burç olarak yoğun, derin ve saplantılı duygular, ruh, beden, ölüm, ölüm ötesi, cinsellik, dönüşüm, psikiyatri, hisseli paralar, kriminal olaylar,  yer altı kaynakları ile bağlantılıdır.

Güçlü dönüşüm enerjileri taşıyan bu yeniay bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmak, hem bedensel hem ruhsal olarak arınmak, şifalanmak için de değerlendirilebilir.

Yeniay yeni ve taze enerjilerle başlangıçları işaret ettiğine göre bu dönemde Akrep temalarında niyetlerde bulunabilir, girişimler yapabiliriz. Evlilik, aşk, mutlu bir cinsellik, maddi paylaşımlar, nafaka, miras, sigorta, vergi, kredi ile ilgili istekler, borçlardan kurtulma, iş ortaklığı, eş ve ortaktan gelen paralar, hastalıkların iyileşmesi, şifa, arınma, psikinaliz, ameliyatlar, okült ve ruhsal konular kişisel ve toplumsal alanlarda daha fazla gündeme gelebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Akrep burcunda Yeniay doğuyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro