eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Partili gençler Salih Tuna'yı bu videoyla vurdu

AK Partili gençler Salih Tuna'yı bu videoyla vurdu

15 Temmuz darbe girişimi sürecinde AK Partili gençleri 'süslenmekle' ve 'slogan üretememekle' suçlayan Salih Tuna'nın Fethullah Gülen'i öven sözleri ortaya çıktı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-08-2016 14:54 - Güncelleme: 14-08-2016 14:54

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna Ülke TV'de katıldığı bir programda AK Partili gençleri darbe girişimi sonrası gösterilerde 'slogan üretememek'le suçlamıştı.

Eleştirilerinde dozu kaçıran Salih Tuna, "Çok güzel giyiniyorsunuz aferin! Uyduruyorlar da iş de koşturuyorlar ama bir gençliği var mı hakkaten AK Parti'nin" diye konuşmuştu.

Salih Tuna'nın AK Parti gençliğini hedef alan açıklamalarını aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz.

AK PARTİ GENÇLİĞİ O SÖZLERİ UNUTMADI

Salih Tuna'nın sözleri üzerine ayaklanan AK Parti gençliğinin intikamı ağır oldu. AK Parti gençliği, Salih Tuna'nın 17-25 Aralık süreci sonrası FETÖ lideri Fethullah Gülen'i savunan açıklamalarını unutmadı.

17-25 Aralık sonrası A Haber'de katıldığı bir programda Salih Tuna, 17-25 Aralık'ta hükümete karşı yapılan saldırılardan Fethullah Gülen'i sorumlu tutmamış ve Gülen'e sahip çıkmıştı.

Salih Tuna'nın 17-25 Aralık darbe girişimi sonrası yaptığı o açıklamaları aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz.

AK PARTİ GENÇLİĞİNDEN ÖZÜR DİLE

Salih Tuna'ya en sert tepki Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan geldi. 15 Temmuz gecesi tankların önünde duran ve şehitler veren AK Parti gençliğine sahip çıkan Çağatay Kılıç, Salih Tuna'ya 'Özür dile çağrısı' yaptı.

Kılıç, "Ak Parti Gençliğini başarısızlıkla suçlamak işgüzarlık değilse, ya akıl tutulmasıdır ya da körlüktür" dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AK Partili gençler Salih Tuna'yı bu videoyla vurdu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • adalet 17 Ağustos 2016 16:11 fırıldaklar neden hep akp'de toplanıyor?dün küfrettiğinizi bugün yüceltmek dün yücelttiğinize bugün küfretmekmi sizin dik duruyoruz dediğiniz, hakikaten istikrarlısınız bu konuda

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Akif Çağatay Kılıç
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ KİMDİR?

AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini yapacak. 61. ve 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri ile 63. Hük&uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro