15 Temmuz gecesi yaşanan çarpıcı anlar (15 Temmuz videoları)

15 Temmuz darbe girişimi gecesi en kritik noktalarda Doğan Haber Ajansı ekiplerinin kameraları kayıttaydı. Kentte hareketlilik tankların otoyollara çıkmasıyla başlamıştı. Darbecilerin yönlendirdiği askerler köprüleri ulaşıma kapatıp valilik, belediye, emniyet müdürlüğü ve çevik kuvvet binaları işgal etmek için hazırlık yapıyordu. Ekranları da işgal etmek isteyen darbecilerin hedefleri arasında Kanal D ve CNN Türk televizyonlarının bulunduğu Doğan TV Center binası ile Hürriyet gazetesi ile Doğan Haber Ajansı'nın da bulunduğu Hürriyet Dünyası da yer alıyordu. Halkın da karşı koyması ile bu noktalarda sabaha kadar süren çatışmalar yaşandı, çok sayıda kişi şehit düştü, gazi oldu. İşte o anlarda Doğan Haber Ajansı'nın kameralarına ve güvenlik kameralarına yansıyan en çarpıcı görüntüler.

  • Güncel 12 Temmuz 2017 11:13
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN 15 Temmuz gecesi yaşanan çarpıcı anlar (15 Temmuz videoları) videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 12 Temmuz 2017 11:30 Dangalaklığa bakın! Bir yanda Ömer HALİSDEMİR gibi bir kahramanın yaptıklarını göreceksin...Diğer yandan da onun ve onun gibi kahramanların yetiştiği Türk Ordu'sunu rezil afişlerle aşağılayacaksın! Bu ordunun içinde FETÖ yandaşları vardı ama darbeye karşı olan büyük çoğunluktaki askerler onların başarılı olmasını engellediler...Bu hiç görmezden gelinerek siz nasıl ordumuzu yerlerde sürünen,yalvaran,ağlayan bir halde tasvir edersiniz? Bunun adı alçak oğlu alçaklıktır!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro