GÜNCEL

Yolcu uçağının camı havadayken çatladı

ABD’de, Chicago’dan Newark’a gitmek için havalanan Southwest Havayolları’na ait 957 sefer sayılı, Boeing 737-700 tipi uçak pencere camının çatlaması sonucu, yön değiştirerek Cleveland’a zorunlu iniş yaptı

Uçağın motorunun patlamasıyla kırılan camdan dışarı fırlayan kadının ölümüyle sarsılan ABD’de, şimdi de Şikago’dan Newark’a giden uçağın camı kırıldı. ABD’de Şikago’dan Newark’a giden Southwest Airline uçağının camı kırıldı. Dün gerçekleşen olayın ardından, uçak acil iniş yaptı. Uçağın yolcularından Chris Speros, “Önce yüksek bir patlama sesi geldi. Sonra da pilot dışarı çıkarak duruma baktı. Sonra da Cleveland’a inmek zorunda olduğumuz anons edildi” dedi. Speros, kabin basıncı değişiminden dolayı panik yaşadıklarını da belirtti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar