BIST 1.131
DOLAR 7,79
EURO 9,13
ALTIN 472,00
HABER /  GÜNCEL

Yiğit Bulut yazdı üstüme geliyorlar bana yardım edin!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, şeker lobisiyle ilgili kaleme aldığı yeni yazısında okurlarına 'bana yardım edin' çağrısında bulundu.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanlarından Yiğit Bulut, Star gazetesindeki köşesinde “NBŞ lobisiyle” ilgili yazılarına devam ediyor. Bulut bugünkü köşesinde “NBŞ... Şeker değil şekerimsi! Şekerimsi değil, bilim insanlarına göre ‘zehir’!” başlıklı bir yazı kaleme aldı. 

Yazısının girişinde “Defalarca yazdım, üstüme geliyorlar, yazmaya devam edeceğim…” diyen Bulut şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili dostlar, sizler de çok iyi hatırlıyorsunuz; Konuyu Türkiye’de 2008’den bugüne çalıştığım her ortamda defalarca gündeme getirdim ve getirmeye de devam edeceğim… Peki neden bu kadar ısrarla üstünde duruyorum? Yazdıklarım tekrar da olsa yazacağım !

Sakın konuyu atlamayın!

Sevgili dostlar, ilk defa konuyu gündeme getirip, korkunç gerçekleri araştırmalarım sonucu öğrenince, ‘ne paketli çikolata, ne şekerli içecekler ne de şekerlemeleri’ şahsen tüketemez duruma geldim... Yediğimiz, içtiğimiz bazı markalarda; ‘tat verenler’ şeker pancarı veya kamışından üretilen, ‘olması gereken’ değil, onun yerine çok daha ucuz olan ‘nişasta bazlı şekerimsiler! kullanılıyor!”

“BANA YARDIM EDİN”

Bulut yazısını şöyle bitirdi:

Son söz: Çocuklarımızı NBŞ’den koruyabiliyor muyuz? Koruyacağız! Sesime kulak verin, bunu toplumsal bir amaç haline getirelim ve bu zehiri yenelim! Bu zehirin Türkiye’de kullanımını yaymaya çalışan bir yapılanma var. Hepsini açık edeceğim, bana yardım edin! Yaşasın sağlıklı nesiller yetiştiren, tam bağımsız, güçlü, büyük Türkiye…”

ÖNCEKİ HABERLER
Yürüyen merdivende taciz skandalı
O ülkede FETÖ'ye büyük şok durduruluyor!
Törene damga vuran fotoğraf
Fanatik İsrailli Bakan baklayı ağzından çıkardı
Bilgisayar programcısının sır ölümü
Güllü evli mi oğlunun babası kimdir? Güllü aslen nereli?
Yorumlar 10 yorum