BIST 1.127
DOLAR 8,31
EURO 9,72
ALTIN 501,10
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Yiğit Bulut paylaştı dikkat çeken seçim değerlendirmesi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, sosyal medya hesabından seçim sonuçlarını değerlendirerek, "Birçok alanda dev adımlar atılacak" dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

4,5 yıllık yeni bir maraton bu sabah başladı

Açıklamasında seçim sonuçlarını yorumlayan Bulut, "Seçim bitti... Bu sabah itibariyle tartışma bitti... KAZANAN TÜRKİYE Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ'ın İstanbul ve Ankara konuşmalarından çıkan önemli mesaj; başta ekonomi, savunma sanayii, millileşme gibi konular olmak üzere 4,5 yıllık yeni bir maraton bu sabah başladı" ifadelerini kullandı.

Birçok alanda dev adımlar atılacak

Paylaşımının devamında "Tartışmalarla kaybedecek zaman yok" diyen Bulut, şöyle devam etti: "Ekonomide, Savunma Endüstrimizin millileşmesinde, alt yapıda, üst yapıda, yerlileşme-millileşme dinamikleri başta olmak üzere birçok alanda dev adımlar atılacak. HAYDİ HEP BİRLİKTE BAŞLAYALIM KAZANAN VE KAZANACAK OLAN TÜRKİYE."

ÖNCEKİ HABERLER
Erdal Arıkan kimdir aslen nereli Bingöl belediye başkanı adayı eşi çocukları
Bilecik Belediye başkanı Semih Şahin aslen nereli kimdir eşine bakın
AK Partili Numan Kurtulmuş'tan 'İstanbul' açıklaması
Fikret Orman: Bütün projelerimizi hayata geçireceğiz
Miraç Kandili ne demek anlamı ne Miraç gecesi ne oldu?
Tuncay Akça nereli kaç yaşında eşi ve çocukları kimdir?
Yorumlar 6 yorum