BIST 1.527
DOLAR 7,28
EURO 8,78
ALTIN 405,85
HABER /  GÜNCEL

Yavuz Yılmaz'ı intihara bu hastalığı mı sürekledi?

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın intiharıyla ilgili belirsizlik sürerken İcra Kurulu üyesi olduğu hastaneden dikkat çeken bir açıklama geldi. Açıklama, "Yavuz Yılmaz o hastalığı nedeniyle mi intihar etti?" sorusunu akıllara getirdi.

Abone ol

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz (38), Beykoz’daki evinde şakağından tek kurşunla vurulmuş halde bulundu. Kesin ölüm nedeni ve saati otopside belli olacak. Ancak İcra Kurulu Üyesi olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada intihar ihtimalini güçlendiren çarpıcı bir açıklama geldi. 

FELÇ OLMAYA DOĞRU GİDİYORDU: Yavuz Yılmaz'ın ani ölümünün ardından kendisinin İcra Kurulu Üyesi, annesi Berna Yılmaz'ın Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada ise bir süredir mücadele ettiği hastalığa dikkat çekilerek, "Son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı" denildi.

'HİÇBİR PARA SIKINTISI YOKTU' ESKİ ANAP milletvekili ve Berna Yılmaz’ın kurduğu Kent Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Üyesi Sühan Özkan şunları söyledi: “Biz de şok olduk. Ekonomik kriz diyenler var. Kesinlikle yalan. Hiçbir para sıkıntısı yoktu. Gayet iyi görünüyordu. Bel ağrısı dışında bir rahatsızlığı da yoktu”

 "TEMPORAL EPİLEPSİ" HASTASIYDI: İstanbul Kent Üniversitesi'nden açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İcra kurulu üyemiz Sayın Yavuz Yılmaz, bir süredir “Temporal Lob Epilepsi” hastalığından muzdarip olup, tedavi görmekteydi. Hastalığın doğal süreci çerçevesinde oluşan, son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı.

Bu manevi baskıya dayanamayarak, 16/Aralık/ 2017 günü hayata veda eden çok sevgili Yavuz Yılmaz’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
Hatırası ve üniversitemize yaptığı katkılar her zaman hatırlanacaktır. 

Nur içinde yatsın."

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir hayatı intihar mı etti

Mesut Yılmaz ve eşi acı haberi duyar duymaz hastaneye koştu

ÖNCEKİ HABERLER
Kirli ittifak! Esed, IŞİD'den petrol sattık karşılığında erzak aldık
Çocuklar Duymasın yeni Duygusu Bengisu Özenel kimdir?
Yılmaz'ın eski nişanlısı paylaştı: Bendeki son resmimiz...
Asgari ücret 2018 ne kadar olacak Sarıeroğlu açıkladı
Dev hastaneler yıkılıyor! Çünkü depreme dayanıksız!
Elleriniz kırılsın! 2 aylık bebeğe işkence edip sokağa attılar
Trump'ın asıl hedefi Mescid-i Aksa! Günün gazete manşetleri...
Bahtiyar Ölmez 7.yeni bölüm fragmanı neler olacak?
Yeni Gelin 30.bölümde neler olacak Antalya macerası bomba
Kalbimdeki Deniz 50.bölüm fragmanı 23 Aralık'ta neler olacak?
Yorumlar 5 yorum