BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
HABER /  MEDYA

Bahtiyar Ölmez 7.yeni bölüm fragmanı neler olacak?

Bahtiyar Ölmez 7.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. 23 Aralık 2017 Cumartesi günü ekrana gelecek olan Bahtiyar Ölmez 7.yeni bölümde neler olacak? Bahtiyar Olmez 7.yeni bolum fragmani ve tum detaylar internethaber'de.

Abone ol

ATV'nin cumartesi günleri ilgiyle izlenen dizisi Bahtiyar Ölmez yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gördü. Cumartesi günleri oldukça izlenen dizi Bahtiyar Ölmez yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Bahtiyar Ölmez 8.yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Başrollerini Yetkin Dikinciler ile Hande Subaşı'nın paylaştığı Bahtiyar Ölmez yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Bahtiyar'ın Aylin için hayatını tehlikeye atması damga vurdu. Cumartesi günü güçlü rakipleriyle mücadele eden Bahtiyar Ölmez 7.yeni bölümüne gelin hep birlikte bakalım. 

BAHTİYAR ÖLMEZ KONUSU NE? Eski İstanbul semtlerinden birinde mukim kendi halinde mütevazı bir yaşantısı olan Bahtiyar Ölmez, babasının mezarcılık işlerinde çalışır. Görevi cenaze nakil aracı şoförlüğüdür. Ne ki hayatının sonuna dek bu işi sürdürmek istemez. İşte tam da bu sebeple, beklenmedik bir anda karşısına çıkan eski bir dostunun "deve kuşu çiftliği" teklifine balıklama atlar. Babasının tüm birikimini büyük umutlarla bu işe yatırır. Ne ki, dolandırıldığını anlamakta gecikmez. Hayallerini ve babasının tüm birikimini kaybetmenin öfkesiyle son sürat cenaze arabasını sürerken, eski dostunun hatıra olarak verdiği "deve kuşu yumurtasını" hışımla camdan dışarı fırlatır. Deve kuşu yumurtası öyle bir yere çarpar ki, Bahtiyar Ölmez'in hayatı bir daha geri dönülmez biçimde değişir. Artık bundan sonra kendisine tıpa tıp benzeyen ünlü mafya babası Rıfat Çakar'ın hayatını yaşamak zorunda kalacaktır. Yani, başkasının dostu, başkasının düşmanı, başkasının oğlu, başkasının babası, en önemlisi de başkasının eşi olacaktır. Bahtiyar Ölmez, Rıfat Çakar'ın yeraltı dünyasında yükselmek için ünlü baronlardan Aytekin Yavuz'un kızı Aylin'le karşılıklı çıkar ilişkisi çerçevesinde "sahte evlilik" yaptığından habersizdir. Sahte Rıfat Çakar olarak "sahte bir evliliğin" içine düşen kahramanımız, Rıfat Çakar'ın azılı düşmanı (Aylin'in eski sevgilisi) Çivi Fuat'la da kıyasıya rekabet içine girecektir. Bahtiyar Ölmez iki hayat arasında sıkışır kalır. Bir yandan babasının ve kız kardeşinin de içinde yer aldığı "eski hayatını" idare etmeye çalışırken, diğer yandan "yeni hayatına" uyum sağlamayı başarabilecek midir? En ufak hatanın kendisinin ve sevdiklerinin hayatına mal olacağını bilen kahramanımızı heyecan ve komedi dolu sayısız macera beklemektedir.

ÖNCEKİ HABERLER
Yeni Gelin 30.bölümde neler olacak Antalya macerası bomba
Kalbimdeki Deniz 50.bölüm fragmanı 23 Aralık'ta neler olacak?
Süleyman Soylu CHP'nin iddialarına çok sert cevap verdi
Esenyurt belediye başkanının seçileceği tarih belli oldu
Ünlü kuruyemişçi ve oğluna büyük şok!
Şaşırtan tabela sosyal medyada gündem oldu
Valilik açıkladı! PKK'ya büyük darbe vuruldu
Sevgili dehşeti: Tecavüz edip cep telefonuyla kaydetti
Mesut Yılmaz ve eşi acı haberi duyar duymaz hastaneye koştu
PKK'nın teröristlere verdiği talimatı açıkladı
Yorumlar 2 yorum