GÜNCEL

Yavru domuzu yakalayan adama şok

Sosyal medyada yayılan bir görüntü büyük ilgi gördü. Ormanlık bir alanda yaban domuzunu yakalamaya çalışan adam beklemediği bir sürprizle karşılaştı.

Sakin bir şekilde yavru yaban domuzuna yaklaşan adam onu yakaladığında, ağacın arkasında bulunan anne yaban domuzu yavrusunu kurtarmak için adama saldırıyor. Amerika'da çekildiği tahimn edilen görüntüde neye uğradığını şaşıran adam bir anda kaçıyor. İşte adama şok etkisi yaşatan o video.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar