GÜNCEL

Kedinin zor anları! Fare bir türlü bırakmadı

Sosyal medyada yayılan görüntü izleyenleri hayrete düşürdü. Kediyi karnından yakalayan öfkeli bir fare, adeta kediye yapışıyor.

Sosyal medyada yayılan bir görüntü hayrete düşürdü. Kediyi karnından yakalayan öfkeli bir fare, adeta kediye yapışıyor. İnsanların kediyi kurtarma çabası ise hiç kolay olmuyor. Uzun uğraşlar sonucu fareyi kediden ayırıyorlar. Sakin sakin olanları anlamaya çalışan kedi ise böyle görülüyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar