GÜNCEL

Garson kızı böyle taciz etti!

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerin adresi New York da bir restorant. . Garson kız sipariş götürdüğü müşterinin tacizine uğradı.O anlar saniye saniye böyle kaydedildi.

New York'da bir restoran da güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler izleyenleri şok etti. Görüntülerde garson kızın sipariş götürdüğü görülüyor. Masadan ayrılan garson kız müşterinin garip bir şekilde tacizine uğradığı ise kayda geçen görüntüler arasında. Neye uğradığını şaşıran garson bayan hiç bir şey olmamış gibi davranmaya çalışıp masadan uzaklaştı. Müşterinin taciz ani güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar