HABER /  GÜNCEL

Vatan Şaşmaz cinayetinde görüntülerin nasıl yayıldığı ortaya çıktı

Vatan Şaşmaz cinayeti sonrası otel odasının görüntülerini sızdıran polis memuru açığa alındı. Polis'in görüntüleri aile bireyleri arasında Whatsapp'tan paylaştığı ve yayıldığı ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polis memuru açığa alındı. Polis, eşini görevde olduğuna ikna etmek için görüntüleri paylaştığını söyledi. Polisin eşi, görüntüleri akrabalarıyla oluşturdukları Whatsapp grubunda paylaşınca görüntülerin hızla yayıldığı ortaya çıktı.

Akşam Gazetesi'nden Levent Albayrak'ın haberine göre, İstanbul Beşiktaş'ta lüks bir otel odasında eski mankez Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen ünsü sunucu ve televizyoncu Vatan Şaşmaz'ın olay yeri görüntülerini sızdıran kişinin, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru olduğu belirlendi. Başlatılan adli ve idari soruşturma kapsamında görüntüleri sızdıran polis memuru açığa alınırken görüntülerin nasıl hızla yayıldığı da ortaya çıktı.

AİLE BOYU ZİNCİRLEME PAYLAŞIM

Açığa alınan polisin mesaide olduğunu kanıtlamak için görüntüleri çekip eşine gönderdiği tespit edildi. İddiaya göre polisin eşi, bu görüntüleri aile üyelerinin görüştükleri Whatsapp grubuna attı. Polisin kayınçosu da görüntüleri kız arkadaşı D.Ç. ile paylaştı. Uyuşturucudan sabıkası olduğu öğrenilen D.Ç. görüntüleri para karşı medyaya satmaya çalıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Bayram bilançosu belli oldu ilk bir hafta 70 kişi hayatını kaybetti!
İstanbul'da yollara bakın 3 gün sonra bunu göremeyeceğiz
Minik Lara İslami usullere göre Katolik mezarlığına gömüldü
Kritik rapor Erdoğan'ın masasında kim gidecek kim kalacak
Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz'ın telefon şifresi neden kırılamadı?
2020 Nisan tatili ne zaman MEB okul tatilleri takvimi
Yorumlar 2 yorum