MEDYA

Vartolu'nun ettiği küfür Türk televizyon tarihine geçti!

İlgiyle izlenen Çukur dizisinde Vartolu'nun küfürlerinin ekran başındakilere bipli aktarıldığı sahne, uzunluğuyla Türk televizyon tarihine geçti. İşte Vartolu'nun küfürler savurduğu o sahne...

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'un dün akşam ekrana gelen yeni bölümüne Vartolu'nun Beyefendi'ye ettiği küfürler damga vurdu.

Vartolu'nun küfürlerinin ekran başındaki izleyiciye bipli olarak aktarıldığı sahne, yaklaşık bir dakika kadar sürdü.

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNE GEÇTİ

Bu zamana kadar hiçbir dizide bu kadar uzun küfür sahnesine yer verilmemişti. Çukur dizisi bu sahnesiyle Türk televizyon tarihine geçti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum