GÜNCEL

Trafiği tehlikeye düşüren patenci gençler polisten kaçamadı

İstanbul’un yoğun trafiğinde otobüsün arkasına tutunarak tehlikeli şekilde ilerleyen patenli gençler, polis tarafından suçüstü yakalandı. Patenli gençlere ‘trafiğin güvenliğini tehlikeye sokmak’ suçundan adli işlem başlatıldı.

İSTANBUL’da, araç ve otobüslerin arkasına tutunarak tehlikeli yolculuk yapan ‘patenli gençler’, haber bültenlerine sıkça konu olmuştu. Görenlerin yüreklerini ağza getiren gençlerin tehlikeli yolculuklarıyla ilgili Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çalışma başlattı. Trafiği tehlikeye sokarak kaçan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 28 Ocak’ta M.G. ile 18 yaşından küçük olduğu tespit edilen H.G., yakalanarak gözaltına alındı. Barbaros Bulvarı üzerinde yapılan operasyonla gözaltına alınan gençler hakkında adli işlem başlatıldı.Öte yandan polisin, patenli gençleri otobüsün arkasında yakalama anı kameralara da yansıdı. Polis, patenci gençler ile ilgili “trafiğin güvenliğini tehlikeye sokmak” suçundan adli işlem başlattı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar