BIST 1.198
DOLAR 7,94
EURO 9,39
ALTIN 485,88
HABER /  GÜNCEL

Valilik'ten flaş HDP kongresi kararı! Gelenler...

Ankara Valiliği, pazar günkü HDP kongresine katılmak için gelenlerin valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle arama noktalarından geçişlerine izin verilmeyeceğini açıkladı.

Abone ol

ANKARA Valiliği, Halkların Demokratik Partisi (HDP) 3. Olağan Büyük Kongresi nedeni ile alınacak tedbirleri açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, kongrenin yapılacağı Ankara Spor Salonu çevresinde arama noktaları kurulacağı, yanında valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle gelenlerin arama noktalarından geçişine izin verilmeyeceği bildirildi.

ARAMA NOKTALARI KURULACAK: Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, “11 Şubat 2018 Pazar günü saat 10.00’da Hipodrom Caddesi’nde bulunan Ankara Spor Salonu’nda Halkların Demokratik Partisi Genel Merkezinin 3. Olağan Büyük Kongresi yapılacaktır. Söz konusu kongrede emniyet tedbirlerinin etkin bir şekilde alınabilmesi amacıyla Ankara Spor Salonu çevresinde ve oluşturulacak tüm arama noktalarında, kongreye katılmak için gelen şahısların yanlarında bulundurdukları valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle arama noktalarından geçişlerine izin verilmeyecektir” denildi. 

Açıklamada, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için bu hususları dikkate almalarının faydalı olacağı bildirildi.

ÖNCEKİ HABERLER
FETÖ'nün izdivaç yazışmaları ifşa oldu: Kapalı ama açılır
2018 hac yedek liste yayınladı mı Diyanet sayfası
Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz çifti evlilik yolunda
Metro Turizm'in sahibine himmet tehdidi gözaltılar var
Afrin'de neler oluyor? Orgeneral Akar Afrin'de... 1 günde büyük temizlik
Sinem Kobal doğum yapınca Kenan İmirzalıoğlu'nun jestleri bakın neler oldu
Yorumlar 3 yorum