BIST 5.005
DOLAR 18,64
EURO 19,65
ALTIN 1.074,73
GÜNCEL

Ünlülerden seçim çağrısı: Gündüz sandık başına akşam sandık peşine

24 Haziran'da yapılacak seçimler için aralarında Şevket Çoruh, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ayşen Gruda, Fırat Tanış ve Gülriz Sururi'nin de bulunduğu sanatçılar, 'Gündüz sandık başına akşam sandık peşine' çağrısı yaptı.

24 Haziran'da yapılacak seçimler için aralarında Şevket Çoruh, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ayşen Gruda, Fırat Tanış ve Gülriz Sururi'nin de bulunduğu sanatçılardan renkli ve önemli bir çağrı geldi. Demokrasi İçin Birlik, Hak ve Adalet Platformu, Dialog Grubu ve Yurttaş Girişimi'nin katkılarıyla hazırlanan videoda sanatçılar oy verme çağrısı yağarken aynı zamanda sandık güvenliğine de dikkat çekerek 'Gündüz sandık başına akşam sandık peşine' çağrısı yaptı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle