GÜNCEL

Kümesteki yumurtayı yutmak isterken başını deliğe sıkıştırdı!

Tavukların olduğu kümese giren bir yılan yumurta yedikten sonra beklemediği bir sonla karşılaştı. Yumurtayı yutan yılan, bu yumurtayla girdiği delikten çıkamadı. İşte o anlar...

Tavukların olduğu kümese giren bir yılan yumurta yedikten sonra beklemediği bir sonla karşılaştı. Yumurtayı yutan yılan, bu yumurtayla girdiği delikten çıkamadı. Kümesten çıkmak için yediği yumurtayı geri kusan yılan, ancak bu şekilde kümesten çıkabildi. Bir Asya ülkesinde kaydedildiği bilgisi verilen bu ilginç video sosyal medyada ilgi gördü.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum