HABER /  GÜNCEL

Üniversiteli kızlara büyük tuzak! Sıkıntılarından faydalanıp...

MUĞLA'da maddi sıkıntı çeken genç kızları fuhşa, üniversite öğrencilerini de içkili mekanlarda konsomatris olarak çalışmaya teşvik ettikleri belirlenip, polis tarafından gözaltına alınan 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

MUĞLA’da üniversite öğrencilerini fuhşa teşvik ve müşteri temin ettiği ileri sürülen iki kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonrası maddi durumu iyi oymayan üniversite öğrencilerini fuhşa teşvik ettikleri ve müşteri temin ettikleri tespit edilen M.S. ve A.E. isimli iki şüpheli, Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.

OPERASYON DÜZENLENDİ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyan ve maddi durumu iyi olmayan öğrencileri kandırarak müşteri temin eden, eğlence mekanlarında konsomatris olarak çalışmalarını öneren ve bu bağlantıları sağlayan iki kişiyi takibe alındı.

Düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan A.E. ve M.S. isimli iki şüpheli sorguları tamamlanmasının ardından çıkarıldıkları mahkeme tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar 6 yorum