MEDYA

'Ufak Tefek Cinayetler'e özel klip

Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçil'in başrolünü paylaştığı 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisine özel klip çekildi.

Söz ve müziği Can Temiz'e ait olan ‘Yaralı Ruhlar Bahçesi' parçası, 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinin ilk bölümünden itibaren izleyicinin beğenisini kazandı. Gelen talepler üzerine Fırat Ağacık'ın seslendirdiği parçaya klip çekildi.

Dizinin ana mekanlarında gerçekleştirilen çekimlerde, solist Fırat Ağacık ve dizinin sevilen oyuncuları birlikte kamera karşısına geçti. 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisi, yeni bölümleriyle her salı akşamı Star TV'de.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar