GÜNCEL

Turistlere kızan fil tekneye böyle saldırdı!

GÜNEY AFRİKA'da bulunan Chobe Nehri sularında tekne gezisi yapan turistler neye uğradığını şaşırdı. Suyun içinde serinleyen fil, bir anda fotoğraf çeken turistlerin bulunduğu tekneye saldırdı.

GÜNEY AFRİKA'da bulunan Chobe Nehri sularında tekne gezisi yapan turistler neye uğradığını şaşırdı. Suyun içinde serinleyen fil, bir anda fotoğraf çeken turistlerin bulunduğu tekneye saldırdı. Ancak neyse ki bir sorun yaşanmadan olay atlatıldı. İşte o anlar.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar