MEDYA

Müge Anlı'da büyük buluşma! 17 yıl sonra kavuştular

Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine bir kavuşma hikayesine sahne oldu. Aksaraylı Zarife, 17 yıl önce evlatlık verilen kardeşine canlı yayında kavuştu.

Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine bir kavuşma hikayesine sahne oldu. Aksaraylı Zarife, 17 yıl önce evlatlık verilen kardeşi Cuma'yı bulmak için Müge Anlı'nın programına başvurdu. Zarife'nin beklediği müjde 24 saat sonra geldi. İki kardeş 17 yıl aradan sonra canlı yayında kavuştu. Kardeşlerin buluşma anı stüdyodakileri göz yaşlarına boğdu...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar