HABER /  GÜNCEL

THY'den hamle üstüne hamle şimdi de yolculara...

THY'nin yolcularına daha konforlu uçuş için sunduğu imkanlara bir yenisi daha eklendi. Bedava internet ve tablet uygulamasının ardından şimdi de yolculara modern kulaklık verilecek.

ABD ve İngiltere'nin elektronik cihaz yasağına karşı THY'den yeni bir hamle daha geldi. Bugünden itibaren Amerika seferlerinde geçerli olacak olan modern kulaklık hizmeti mayıs itibari ile tüm kıtalararası uçuşlarda müşteri ile buluşacak.

Türk Hava Yolları (THY), kıtalararası seferlerinde ekonomi sınıfı yolcuları için özel kulaklık imkanı sundu.

THY Basın Müşavirliği açıklamasına göre, yolcu memnuniyetini ve uçuş konforunu sürekli artırmayı hedefleyen havayolu şirketinin, kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında yolcularına yeni model kulaklıklar veriyor.

Tüm Amerika seferlerinde bugünden itibaren yolcuların kullanımına sunulan kulaklıklar, mayıs itibariyle THY'nin tüm kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında müşterileriyle buluşacak.

Uzun uçuş saatlerine göre özel tasarlanmış, yüksek ergonomi ve ses kalitesine sahip kulak üstü (headset) kulaklıklar, ödüllü uçak içi eğlendirici sistemlerle birlikte yolculara daha konforlu bir uçuş deneyimi sunuyor.

Yolcular, THY'nin uçak içi eğlendirici sistemi Planet'in sunduğu binlerce saat müzik ve film deneyiminden, konforlu ve çok daha kaliteli ses düzeyine sahip yeni nesil kulaklıklarla yararlanıyor.

THY
ÖNCEKİ HABERLER
Almanya İçişleri'nden kritik MİT açıklaması!
FETÖ desteğiyle yerel gazete uçuşa geçmiş
Coca-Cola'dan Türkiye kararı
İstanbul Üniversitesi karıştı! Çok sayıda gözaltı
İncirlik Üssü'nü alarma geçirdi asıl niyeti çok farklıydı ama...
15 tatil ne zaman bitiyor 2. dönem başlangıç tarihi 2020
Yorumlar 8 yorum