HABER /  GÜNCEL

TEOG sonuçları bugün saat 10.00'da MEB e-okul'da açıklamaya dikkat!

MEB 2017 TEOG sonuçları bugün saat 10.00'da açıklanacak dedi. TEOG sonuçları erişim ekranı e-okul.meb.gov.tr'ye nasıl giriş yapılır sorusunun yanıtı haberimizde.

MEB 2017 TEOG 2. dönem merkezi yerleştirme sınav sonuçları bugün saat 10.00'da e-okul.meb.gov.tr'den açıklanacak dedi. TEOG sonuçlarını bekleyen veli ve öğrencilerin bekleyişi sona eriyor. 2 milyondan fazla öğrencinin lise kaderini belirleyecek olan TEOG sonuçları bugün 10.00'da e-okul.meb.gov.tr'den erişime açılmış olacak. Veliler ve öğrenciler TEOG sonuçları 2017 erişim ekranına internethaber.com aracılığıyla da ulaşabilirler. TEOG sonuçları öğrenme ekranı e-okul.meb.gov.tr aktif olur olmaz TEOG sonuçları 2017 ve YEP puanları internethaber.com'da olacak. TEOG sonuçları 2017 2. dönem puanlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TEOG sonuçları e-okul sorgu ekranı 2017 YEP puanları

TEOG SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

TEOG sonuçlarını öğrenmek isteyen velilerin ve öğrencilerin öncelikle e-okul.meb.gov.tr sayfasına girerek ''Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş'' yapmaları gerekmektedir. Ardından Öğrenci T.C. Kimlik No ve Öğrenci Okul No kutucuklarına doğru bilgileri girdikten sonra e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş yapabilirler. e-Okul VBS üzerinden sadece TEOG sınav sonuçları değil aynı zamanda öğrencinin en son notları ve en son devamsızlık bilgisine de ulaşılabiliyor.

TEOG sonuçları bugün saat 10.00'da MEB e-okul'da açıklamaya dikkat!

ÖNCEKİ HABERLER
Çinli medya devi Türkiye'ye geliyor
Oruç tutan sürücüler dikkat!
45. İstanbul Müzik Festivali başladı
Maliye Bakanlığı'ndan 2B ödemeleri için uyarı
İzmir'deki tarihi Saat Kulesi'nin muslukları çalındı
Okul tatil günleri MEB 2020 2. ara tatil ne zaman?
Yorumlar