HABER /  GÜNCEL

TEOG Fen soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

27 Nisan 2017 TEOG Fen soruları ve cevap anahtarı eba.gov.tr'den bugün saat 14.00 açıklandı. TEOG 2. dönem soruları ve cevapları EBA'yla aynı anda internethaber.com'da.

TEOG Fen soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

TEOG Fen Bilimleri sınavı sona erdi. 27 Nisan 2017 TEOG 2. dönem Fen soruları ve cevap anahtarları açıklandı. TEOG Fen soruları ve cevapları bugün saat 14.00'de eba.gov.tr adresinden erişime açıldı. 27 Nisan 2017 TEOG 2 Fen soruları ve cevap anahtarları indirme linki internethaber.com'da.

TEOG soruları 2. dönem EBA Türkçe-Matematik-Fen-İngilizce cevap anahtarları

2017 TEOG 2 FEN BİLİMLERİ'NDE AZOT SORUSU ZORLADI

TEOG 2 Fen Bilimleri sınavından çıkan öğrenciler soluğu sosyal medyada aldı. TEOG Fen soruları öğrencileri zorladı. TEOG Fen testindeki azot sorusu ise öğrenciler arasında tartışılmaya başlandı. TEOG FEN BİLİMLERİ SORULARINA İLİŞKİN YORUMLARI AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ.

TEOG yorumları 2. gün soruları nasıldı 27 Nisan 2017

8. sınıf öğrencilerinin katılacağı TEOG sınavının ilk oturumu dün yapılmıştı. İkinci oturum ise bugün yapıldı. Sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler dün Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden, ikinci gün de Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Yabancı Dil derslerinden sınavlara girdiler.

TEOG SONUÇLARI HAZİRAN'DA

TEOG sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden, gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra adaylara duyurulacak. Sınav sonuçları Haziran ayında adaylara açıklanacak.

2017 TEOG 2 cevap anahtarları ve soruları eba.gov.tr'de

TEOG 2. dönem soruları ve cevapları 2017 ve EBA çözüm videoları

Yorumlar