HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Temel Karamollaoğlu'ndan iddialı sözler! Belediyelerde devrim olacak

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Biz konuştuğumuz kadar hatta daha fazla dinleme ihtiyacında olduğumuzu da biliriz. Biz onun için farklıyız. İnşallah bu farkı bu seçimlerde göreceğiz. Belediyelerde devrim mahiyetinde bir değişiklik meydana gelecek" dedi.

Abone ol

İzmit'teki Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen mitingde partililere hitap eden Karamollaoğlu, bu seçimlerin yerel seçimler olmasına rağmen iktidara "ayağını denk al" deme zamanı olduğunu ifade etti.

Karamollaoğlu, bugün çekilen sıkıntıların başında ekonominin geldiğini belirterek, "Bir tarafta işsizlik, 4.5 milyonu geçti. AK Parti'nin iktidar olduğu dönemde, başlangıç dahil, hiçbir zaman işsizlik bu rakamlara çıkmamıştı" diye konuştu.

Seçim çalışmalarına cepsiz ceket giyerek başladıklarını hatırlatan Karamollaoğlu, "Niye biz bu yola cepsiz ceketle çıktık? O cepsiz ceketin çok önemli bir ifadesi var. Ne diyoruz biz? Arkadaş biz belediyelerde iş başına geldiğimiz zaman ne yeriz, ne de yediririz. Böyle bir kadroyla biz yola çıkıyoruz. Belediye başkan adaylarımızın hepsi kendi ilçelerinde, beldelerinde ümit ediyoruz sevilen ve halkımızın teveccühüne mazhar olacak arkadaşlarımız. Güveniyoruz onlara biz" ifadelerini kullandı.

"Hangi siyasi görüşten olursa olsun biz temel prensiplerde ittifak sağlamalıyız" diyen Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

Biz ders almaya hazırız

"Mutlaka dertlerimize çözüm bulmalıyız. Biz bu çözümü sizin önünüze koyduğumuz kanaatindeyiz. Yanlışımız varsa bize hatırlatın. Biz ders almaya hazırız. Biz konuştuğumuz kadar hatta daha fazla dinleme ihtiyacında olduğumuzu da biliriz. Biz onun için farklıyız. İnşallah bu farkı seçimlerde göreceğiz. Belediyelerde devrim mahiyetinde bir değişiklik meydana gelecek." Karamollaoğlu, konuşmasının ardından partisinin Kocaeli'deki belediye başkan adaylarıyla vatandaşları selamladı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Mansur Yavaş hologram ile Ankaralılara seslendi
Oğlak Burcu bu haftalık dinlenin Hande Kazanova burçları yorumladı
Lenfödem nedir ölümcül tehlikesi var mıdır?
Türksat duyurdu! 'Model Uydu Yarışması'na rekor başvuru
Kova Burcu Hande Kazanova Haftalık Burç yorumları
Duha namazı nasıl kılınır kaç rekattır Diyanet açıklaması
Yorumlar 18 yorum