GÜNCEL

Şoke eden video! 20 yıl boyunca sigara içen insanın akciğeri...

North-Carolina merkezli hemşire Amanda Eller tarafından yüklenen videoda, ağır bir sigara içicisinin kansere yakalanmış akciğerlerinin düzgün bir şekilde şişirilememesi nedeniyle düzgün nefes alamadığı gözleniyor.

Şok eden video, 20 yıl boyunca günde bir paket sigara içen akciğerlerle sağlıklı akciğerler arasındaki farkı gösteriyor.  North-Carolina merkezli hemşire Amanda Eller tarafından yüklenen videoda, ağır bir sigara içicisinin kansere yakalanmış akciğerlerinin düzgün bir şekilde şişirilememesi nedeniyle düzgün nefes alamadığı gözleniyor. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar