BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,74
ALTIN 506,09
HABER /  KÜLTÜR VE SANAT

Sinemalarda bu hafta işte vizyondaki filmler

Sinemalarda bu hafta 2'si yerli 9 yeni film vizyonda. Merakla beklenen Ammar 2: Cin İstilası, Robinson Crusoe, İnatçılar, Senden Önce Ben, Siyahın Elli Tonu, Merkezi İstihbarat filmleri bu hafta seyirciyle buluştu.

Abone ol

Sinemalarda bu hafta vizyona giren filmler birbirinden iddialı ve çarpıcı sahneleriyle sizleri bekliyor.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 9 film vizyonda. Sinemalarda bu hafta Robinson Crusoe, İnatçılar, Senden Önce Ben, Siyahın Elli Tonu, Merkezi İstihbarat, Ammar 2: Cin İstilası, Lanetli Çocuk, Bi O Kalmıştı ve Bin Başlı Canavar filmleri yer alacak. İşte yeni filmler ve fragmanları...

AMMAR 2: CİN İSTİLASI FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, başrollerini ise Özlem Polat, Cem Aksakal ve Balamir Emren paylaştığı film korku türünde izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunun ise Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım'ın yazdığı filmin birincisi, emniyet tarafından bulunan bir kasetin izlenmesiyle kurgulanmıştı. İzleyiciyle yarın buluşacak ikinci film ise bu kasetin gazetecilik bölümü okuyan bir grup gencin eline geçmesinden sonra yaşananları konu alıyor.

Ammar: Cin Tarikatı'nda 2009 yılında Emniyet tarafından bulunan bir kasetin izlenmesiyle kurgulanmıştı. Ammar 2: Cin İstilası’nda ise bu kaset, gazetecilik bölümü okuyan bir grup gencin eline geçer. Ekip, Feride ve Mustafa'nın şüpheli ölümünü araştırmak üzere bir belgesel hazırlamaya karar verirler. Olaya karışmış gerçek kişilerle görüşüp Fransa, Hollanda, Belçika’ya kadar gidip araştırmalarını tamamladıktan sonra son olarak Sivas’ta gerçek izlere ulaşırlar. Polisin kapattığı dosyanın cinlerle bağlantılı olduğuna kesin olarak inanırlar ve dehşet verici olayları tüm gerçekliği ile kaydetmiş olurlar.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

İNATÇILAR FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Başrollerinde Sigurdur Sigurjonsson, Theodor Juliusson, Charlotte Böving ve Gunnar Jonsson yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Grimur Hakonarson yaptı.

Dram türündeki "İnatçılar", şehrin dışında geniş bir vadide yan yana evlerde yaşayan yaşlı iki kardeş Gummi ve Kiddo'nun yaşadıklarını konu alıyor.

Film, babadan kalma meslekleri olan koç yetiştiriciliğine devam eden, ülkenin en iyi koçlarını yetiştiren, her sene kasabada düzenlenen en iyi koç yarışmasında büyük ödülü almak için yarışan ve birbiriyle 40 yıldır konuşmayan iki kardeşten birinin ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla gelişen olayları izleyiciye aktarıyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

SENDEN ÖNCE BEN FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Jojo Moyes’in romanından uyarlanan aynı adlı filmin yönetmen koltuğunda İngiliz yönetmen Thea Sharrock, oyuncu kadrosunda ise Emilia Clarke, Sam Claflin, Janet McTeer yer alıyor.

Film, tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam ve bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç kadının aşklarını konu ediniyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

SİYAHIN ELLİ TONU FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

"Anormal Aktivite" serisi ile bilinen Michael Tiddes'ın yönetmenliğini yaptığı komedi filminde, Marlon Wayans, Kali Hawk, Mike Epps ve Jane Seymour başrolleri paylaşıyor.

E.L. James'in romanından beyazperdeye uyarlanan "Grinin Elli Tonu" filminin parodi versiyonu olan filmde genç bir üniversite öğrencisi, zengin ve cinsel arzuları sınır tanımayan bir iş adamıyla tanışıyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

MERKEZİ İSTİHBARAT FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Rawson Marshall Thurber'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Dwayne Johnson ve Kevin Hart bulunuyor.

Komedi ve aksiyon türündeki filmin konusu ise şöyle:

"Bir zamanların dalga geçilen öğrencisinin, büyüyünce tehlikeli bir CIA ajanına dönüştükten sonra, lise mezunların buluşmasıyla olaylar gelişiyor. CIA ajanı çok gizli bir vaka üzerinde olduğunu iddia ederek, eskiden kampüsün popüler adamıyken, şimdi parlak günlerini özleyen bir muhasebeci olan arkadaşını gönüllü olarak göreve alıyor. Ancak, büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini anladığında artık vazgeçmek için çok geç olacaktır."

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

LANETLİ ÇOCUK FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Yönetmenliğini William Brent Bell'in üstlendiği ve başrolleri Lauren Cohan, Rupert Evans, Ben Robson'ın paylaştığı film, bir bebek bakıcısının yaşadığı korku dolu hikayeyi beyaz perdeye taşıyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

Bİ O KALMIŞTI FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Yapımcılığını Han Prodüksiyon'un, yönetmenliğini Burak Babayiğit'in ve senaristliğini Taha Ulukaya'nın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda, Murat Nazım Vardarlı, Andaç Semerci, Gülşah Yeşilot, Mutia Gürsel, Taha Ulukaya, Kemal Ekşioğlu ve Sebahat Adalar bulunuyor.

Film, umutsuzluklar, hayaller ve duygusal zenginliklerle örülü Altuntaş ailesinin trajikomik hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz

[page_end]

BİN BAŞLI CANAVAR FİLMİ KONUSU FRAGMANI VE OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Rodrigo Pla'nın oturduğu filmin başrolünü Laura Santullo üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda Sebastian Aguirre Boeda, Hugo Albores ve Nora Huerta gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu ise şöyle:

"Sigorta şirketi kocasının bakım masraflarını karşılamayınca, Sonia Bonet işleri kendi eline alır. İnatçı bürokrasi ve ilgisiz işçiler Sonia’yı bir kırılma noktasına iter. Oğluyla birlikte sisteme karşı mücadele etmek için çalışır. Tek amacı eşine gereken ilaçları elde etmek olan kadının baş etmek zorunda kaldığı sistem aslında buzdağının yalnızca görünen kısmıdır. Sonia çabaladıkça daha büyük bir bataklığın içinde olduğunu fark etmeye başlar. "

[page_end]

ROBİNSON CRUSOE FİLMİ FRAGMANI VE KONUSU

Yönetmenliğini Vincent Kesteloot ve Ben Stassen'ın yaptığı animasyon filmi "Robinson Crusoe" izleyiciyle buluşacak.

Kahraman kaşif Robinson Crusoe'nun gemisi batınca tek başına bir adaya düşmesinin anlatıldığı filmde, birçok hayvanın yaşadığı adada Crusoe'nin aslında pek de "tek başına" olmadığı gösteriliyor.

Adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar tarafından ilginç bir tür olarak karşılanan Crusoe, karada yürüyen bir deniz canavarı olarak görülüyor. Crusoe, adada kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk geliştiriyor.

İYİ SEYİRLER....

ÖNCEKİ HABERLER
Müslüm Gürses'in hayatı film oluyor
Münir Özkul Sezen Aksu Müjde Ar Adil'e Naşit'i anlatıyor
Bakanlıktan 'Güvenli Bölge' yalanlaması
Cuma okunacak dualar ve resimli cuma mesajları
İzmir hava durumu öyle bir sıcak ki kavuruyor!
Niyet etmeyi unutup oruç tutmak kabul olur mu?
Yorumlar 2 yorum