BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Sevgililer günü mesajları en güzel sözler

Sevgililer günü mesajları ve en güzel sevgililer günü sözleri internethaber'de. Sevgililer günü 2016'da pazar gününe denk geliyor. Sizde bu anlamlı günün unutulmaz olmasını istiyorsanız sevgililer günü mesajlarını bir yere not edin.

Abone ol

Sevgililer günü mesajları ve sevgililer günü en güzel sözleri internethaber derledi. Sevgililer günü 2016 pazar günü kutlanacak. Birçok çift için anlamlı ve özel bir gün olan Sevgililer gününde sizde sevdiğinize en özel mesajları ve en güzel sevgililer günü mesajlarını atmak için haberimize bir göz atın.

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI VE GÜZEL SÖZLER!

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

* Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

* Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

* Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!...* Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

* Verilebilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en yücesine tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesende görmesende sevmesende en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana...

* Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun...

* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

* Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

* Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

* Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana

ÖNCEKİ HABERLER
Bu kitap anamı ağlattı kitabı hayatınızı değiştirecek!
Rusya'ya bir darbe daha! Bundan sonra...
Cizre'de "cuma namazı" sokakta kılındı
Taksim'de iki bina çöktü dehşet anları
Dolar kaç TL olur dolar kuru anketi sonuçları
Haftasonu marketler açık mı kaçta açılıyor kapanış saati kaç?
Yorumlar