BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  GÜNCEL

Sayısal Loto çekilişi sonuçları (1 Eylül 2018)

Sayısal Loto'da bu hafta 1145. hafta çekilişi yapıldı. Peki Sayısal Loto'da bu akşam hangi şanslı numaralar kazandırdı? İşte 1 Eylül 2018 Sayısal Loto çekilişi sonuçları...

Abone ol

Sayısal Loto'da bu akşam haftanın ikinci çekilişi gerçekleştirildi. Büyük bir merakla beklenen 1 Eylül 2018 Sayısal Loto çekilişi MPİ tarafından canlı olarak yayınlandı. Peki Sayısal Loto çekilişinde bu hafta hangi numaralar kazandırdı?

1 EYLÜL 2018 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

3, 9, 21, 25, 30, 38

OYUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

ÖNCEKİ HABERLER
Çocuk parkında korkunç cinayet!
Zamanla yarıştılar! Denizde kaybolan gencin kalbi durunca...
Kayıp engelliyi AFAD ve jandarma buldu!
ABD Büyükelçiliği'ne saldırıda yeni gelişme
Trabzon'da fuhuş operasyonu: Çok sayıda gözaltı var!
1. nakil ne demek MEB lise nakil sonuçlarına nereden bakılır?
Yorumlar 1 yorum