HABER / MİLLİ PİYANGO

Sayısal Loto 09.04.2016 sonuçları MPİ çekilişinde...

Sayısal Loto 9 Nisan sonuçları için gözler MPİ çekilişinde. 9 Nisan Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango sonuçları ve çıkan sayılar internethaber.com'da.

Sayısal Loto sonuçları millipiyango.gov.tr ile eş zamanlı internethaber.com'da. Sayısal Loto 9 Nisan çekiliş sonuçları çıkan rakamlar 13-14-23-27-32-33 olarak açıklandı.

9 Nisan Sayısal Loto çekilişi bugün saat 21.00'de yapıldı. Sayısal Loto'da bu hafta 3,3 milyon liralık büyük ikramiye bir bilete çıktı. Sayısal Loto'da büyük ikramiye İstanbul Üsküdar'a gitti.

Sayısal Loto'da son 6 haftadır 6 bilen kimse çıkmamıştı. Sayısal Loto'da önceki hafta 7 milyona yakın büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca 5 bilenler arasında paylaştırılmıştı. 9 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları çıkan sayılar internethaber.com'da.

09.04.2016 sayısal loto sonuçları

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 2 NİSAN ÇEKİLİŞİ

2 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre çıkan sayılar 01-04-22-29-37-44 olarak açıklanmıştı. 

sayısal loto sonuçları

SAYISAL LOTO EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR

Bugüne kadar sayısal lotoda en çok çıkan 6 rakam şöyle;

21 rakamı 133 defa çıktı.
18 sayısı 132 defa çıktı
38 rakamı 132 defa çıktı
36 rakamı 129 defa çıktı
1 rakamı 127 defa çıktı
16 rakamı 126 defa çıktı. 

LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto nasıl oynanır sorusunun cevabı basittir. Kendiniz numaraları seçip işaretleyebileceğiniz gibi oynamak istediğiniz kolon sayısını görevliye söyleyip otomotik olarak da doldurtabilirsiniz. 
Bundan sonra yapacağınız tek şey, ücretini ödeyip biletinizi teslim almak olacaktır. Sayıları kendiniz belirlemek istediğinizde, boş kupon alıp seçtiğiniz sayıların üzerlerini kalemle işaretlemeniz gerekir. 1′den 49′a kadar olan sayıların içinden sizin belirleyeceğiniz 6 adedini seçmek suretiyle toplamda 3, 4, 5 yada 6 adet doğru tahminde bulunmaya çalışırsınız. 

SAYISAL SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Sayısal Loto çekilişleri her hafta Milli Piyango tarafından Cumartesi günleri yapılıyor. Çekiliş sonuçları ise aynı günün akşamı saat 21.30'dan sonra ilan edilir. 

SAYISAL İKRAMİYESİNİN ZAMAN AŞIMI

Sayısal loto ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür. İkramiyenin ödenmesi çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar. Haliyle ikramiye ödenmez. 

GEÇERSİZ SAYISAL KUPONLARI

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletler de ikramiye alamaz. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Yorumlar5 yorum