BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

Savaşçı 48. bölüm sezon finali 2. fragmanı

Savaşçı dizisi 48. yeni bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. Savaşçı 48. yeni bölümü sezon finaliyle 10 Haziran 2018 Pazar akşamı FOX'ta olacak. Savaşçı'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Savaşçı 48. yeni bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. Savaşçı'nın sezon finali bölümünde neler olacak? Savaşçı 10 Haziran 2018 Pazar akşamı FOX'ta...

Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla Bordo Bereliler'e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar.

Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
100.000 dolar gören insanlardan ilginç tepkiler
Sosyal medyayı sallayan anaokulu gösterisi
Yeni Gelin 53. bölüm sezon finali 2. fragmanı
Kalk Gidelim 29. bölüm sezon finali 2. fragmanı
Esenyurt'ta 4 katlı binada yangın! Mahsur kalanlar var
Kılıçdaroğlu ile vatandaş arasında ilginç başörtüsü diyaloğu
Ptt Kargo reklam filmi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 81 milyonla helalleşeceğiz
Asılı kalan çocuğu kurtarmak için dört kat tırmandı
Kılıçdaroğlu ile iş insanı arasında gergin anlar!