BIST 1.471
DOLAR 7,40
EURO 8,94
ALTIN 416,06
MEDYA

Şampiyon 24. bölüm fragmanı

Şampiyon dizisi 24. yeni bölümüyle 15 Mart 2020 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Şampiyon'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şampiyon 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şampiyon'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Şampiyon 15 Mart 2020 Pazar akşamı TRT 1'de...

'Kafkas' lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Tozkoparan 50. bölüm fragmanı
Hizmetçiler 2. bölüm fragmanı
Hercai 36. bölüm fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 10. bölüm 2. fragmanı
Çukur 91. bölüm ön izleme: 3. sezon 24. bölüm
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul Projesi en yakın zamanda ihaleye çıkıyor
Suriyeli minik mültecinin ağır yükü
Midilli Adası'nda can yeleği mezarlığı oluştu
60 saniyede bugün (8 Mart 2020)
Şehit annelerinin konuşmasını dinleyen Erdoğan gözyaşlarını tutamadı