BIST 1.461
DOLAR 8,26
EURO 10,06
ALTIN 488,66
MEDYA

Hizmetçiler 2. bölüm fragmanı

Hizmetçiler dizisi 2. yeni bölümüyle 14 Mart 2020 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. Hizmetçiler'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Hizmetçiler 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hizmetçiler'in yeni bölümünde neler olacak? Hizmetçiler 14 Mart 2020 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına 'Cennet Konakları' denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı 'kirli' çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı 'Cennet Konakları'nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalk Gidelim 101. bölüm fragmanı
Hercai 36. bölüm fragmanı
Tutunamayanlar 9. bölüm 2. fragmanı
Çukur 91. bölüm ön izleme: 3. sezon 24. bölüm
Suriyeli minik mültecinin ağır yükü
Midilli Adası'nda can yeleği mezarlığı oluştu
60 saniyede bugün (8 Mart 2020)
Şehit annelerinin konuşmasını dinleyen Erdoğan gözyaşlarını tutamadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi konforlarını bozmamak için sırtını dönenler var
Özel harekat polisleri zodyak botla Meriç Nehri'nde devriye attılar
Yorumlar