DÜNYA

Parkta yürüyen çocuğa yıldırım çarptı

ABD'nin Arizona eyaletinde 13 yaşındaki bir çocuğa parkta yürürken yıldırım çarptı. Çocuk 3 gün komada kaldıktan sonra ayağa kalktı. Çocuğa yıldırım çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

ABD'nin Arizona eyaletinde 13 yaşındaki Josiah Wiedman, arkadaşıyla parkta gezerken düşen yıldırım ona isabet etti. Yıldırımın isabet etmesiyle 13 yaşındaki çocuğun kalbi durdu ve yere düştü.

Hemen hastaneye kaldırılan çocuğun kalbi, tıbbi müdahaleyle yeniden çalıştırıldı. 3 gün komada kalan çocuğun vücudunda ufak çaplı yanık izleri kaldı. Wiedman ve arkadaşının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar