MEDYA

Paramparça 43. bölüm - Son sahneler

Paramparça 43. son bölümü final sahneleri... Paramparça'nın bu hafta 30 Kasım 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 41. son bölümünde neler oldu?

Paramparça 30 Kasım 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 41. son bölümünde Cihan, Yedigöller’in masalsı ortamında evlilik teklifinde bulunduğu Gülseren ile nişanlanır.


Her ikisi de tanıştıkları günden bu yana hayatlarının en mutlu günlerini geçirirlerken, Cihan aldığı bir telefonla apar topar İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Cihan’ın hayatında değişim başlamıştır. Rahmi Bey’i tuzağa düşüren Harun ondan, Cihan’ın bilgisayarına casus program yerleştirmesini ister.


Gerginliği günden güne artan Ozan ise, annesi Dilara’nın hayatında biri olduğundan emindir. Dilara’ya “Geceyi nerede geçirdin?” diye soran ancak yanıt alamayan Ozan bu kez Harun’un kapısını çalar. Dilara’ya olan nefreti günden güne artan Candan ise Harun’un, Dilara’ya karşı olan hislerine artık kayıtsız kalamaz ve kontrolünü kaybeder.


Ardı ardına yaşanan olaylar Cihan’a, hayatını mahvetmeye ant içen kişinin Harun olduğunu ispatlar. Ancak Cihan, Harun’un ne kadar ileri gidebileceğini hesaba katmamıştır. Hesaba katılmayan bir başka durum ise, Harun ve Dilara’nın günden güne büyüyen aşkıdır.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar