BIST 1.213
DOLAR 7,82
EURO 9,28
ALTIN 485,54
HABER /  MEDYA

Paramparça 4. bölüm Gülseren hesap soruyor

Ekranların sevilen dizisi Paramparça yine çok heyecanlı. Dilara kızı Hazal'ı almaya kararlıdır. Fakat Gülseren buna ikna olmaz ve Cihan'a hesap sorar

Abone ol

Ekranların sevilen dizisi Paramparça yine çok heyecanlı. Dilara kızı Hazal'ı almaya kararlıdır. Fakat Gülseren buna ikna olmaz ve Cihan'a hesap sorar

Dilara’nın hiç kimseye haber vermeden Hazal’ı okuldan alıp alışverişe götürmesi Gülseren’i çileden çıkartır. Dilara’ya hesap sormak için Gürpınar Ailesi’nin kapısına dayanan Gülseren  Cihan dahil herkese meydan okur.

paramparça-1.20141221103129.jpg

Büyük ittifak

Son yaşananların ardından sabrı iyice taşan Cihan, Dilara ile boşanmak için harekete geçer. Cihan bunun için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Fakat bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

paramparça-2.20141221103142.jpg

Cihan yıllar sonra ortaya çıkan babası Rahmi’nin gelişinden hiç hoşnut değildir. Rahmi oğluna karşı gelini Dilara ile ortak hareket eder. Amaçları Hazal’ı Gülseren’in elinden almaktır.

paramparça-3.20141221103158.jpg

Cihan’ın yeni işine ortak olmak isteyen Alper ise çok riskli bir hamle yapmaya karar verir.

Hazal’ın oyunu

Yaşananlar Cansu’yu mutsuz ederken Hazal, hep arzu ettiği zenginliğe yaklaşmış olduğu için mutludur.  Bir an önce Gürpınar Ailesi’nin yanına gitmeye kararlı olan Hazal herkesin yüreğini ağzına getirecek bir oyun oynar.

Öte yandan Keriman’ın Hazal için yaptığı pazarlık herkesi çok şaşırtacaktır.

3. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cihan ve Dilara evliliklerini sorguluyor. Her iki çocuğun ve ailelerin yaşadığı travma tüm hayatları Paramparça edecek. Mutsuz bir evlilik yaşayan Cihan ve Dilara çifti, kızları Cansu’nun öz annesi ile kurduğu ilişkinin de etkisiyle, çatırdayan evliliklerini sorgulayacak.

paramparça-1.jpg

Özellikle Dilara’nın yaşananları yok saymaya çalışması, herkesin geri dönülmez kararlar vermesine sebep olacak.

paramparça-2.jpg

Hazal zengin hayatın etkisine kapılıyor! Fakir bir mahallede tezgahtarlık, garsonluk yaparak kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren’in kızı Hazal, doğumunda yaşanan karışıklığı öğrenmesiyle, “gerçek” anne ve babasının izini çok kısa sürede bulacak.

paramparça-3.jpg

Dilara’nın sunduğu zengin hayatın etkisine çok çabuk kapılan Hazal, yoksunluklarla yüklü hayatına kendince yeni bir çıkış formülü üretecek.

paramparça.jpg

Gülseren gerçek kızı Cansu ile bağ kuracak. Gülseren bir yandan büyüttüğü kızı Hazal’ı kaybetmekten korkarken diğer yandan da öz kızı Cansu ile bir bağ kurmak isteyecek.

Kızları dolayısıyla sık sık görüşmek durumunda kalan Cihan ve Gülseren arasındaysa çekim gittikçe artacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Beynin pusula merkezi bulundu artık...
Yıldız'dan şaşırtan cemaat-içki iddiası
IŞİD son dakika Okula saldırdı ölü var!
14 Aralık operasyonunda son dakika gelişmesi
Bakan Elvan'a canlı bağlantı sürprizi
Karabük'te evde yaşlı veya kronik hastası bulunan Kovid-19 hastaları yurda yerleştirilecek
Yorumlar