HABER /  MEDYA

Paramparça 32. bölüm Barış Falay kan kusturacak

Paramparça yeni sezond 32. bölümü ile bu akşam son fragmanlar şok etti. Denize düşen Hazal kurtulacak mı, Dilara ve Gülseren yalıda birlikte yaşayacak.

Paramparça yeni sezon 32. bölümü ile bu akşam Star'da başlıyor. Yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Paramparça'ya bu sezon katılan iddialı isimlerden biri Barış Falay oldu. Paramparça 32. bölüm Hazal kurtuşacak mı, Cihan'ı Gülseren'e kaptıran Diara'nın yeni planı ne?

Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Barış Falay’ın canlandırdığı Harun’un hikayesi, ‘Paramparça’da tüm taşları yerinden oynatırken, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ve Cihan (Erkan Petekkaya)’ın imkansız aşkları artık engel tanımayacak.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.41-am.png
Herkesin hayatını bir kez daha altüst edecek gelişmelerin yaşanacağı ‘Paramparça’da iki ailenin kaderi, yeniden ve bu kez hiç umulmadık dinamiklerle birbirine bağlanacak.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.24-am.png
Hazal'ın sesini duyan var mı?

Yalıda büyük huzursuzluklar yaşanırken, garajda patlayan bomba, bundan sonra yaşanacak çok daha büyük sorunların habercisidir. Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz’ın serin sularına düşen Hazal’ın çığlığına karışır.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.04-am.png
Dilara ve Gülseren Yalıda bir arada!

Kurulan tuzak sonucu nezarethanede olan Ozan’dan da haber alamayan Cihan, kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Dilara, Gülseren’in yalıdan gitmesini isterken, Cihan, sevdiği kadın Gülseren’i tehlikenin içine atmamaya kararlıdır.

ÖNCEKİ HABERLER
TCDD'den bayramda indirim müjdesi
Emekli paşayı yayından kovdu! Çıldırttınız beni
HDP'den Cizre yasağı için kritik açıklama
Savaş uçakları Kilis sınırında IŞİD'i vuruyor
Bülent Ersoy'dan Suriyeli açıklaması! Bana yakışmaz
24 Kasım'da ücretsiz yerler neresi Öğretmenler Günü etkinlikleri
Yorumlar