YAZARLAR

Özgür ve idealist olabiliriz

Jüpiter ve Neptün arasında etkinleşecek dik açı inanç ve düşüncelerimizde aşırılıklara neden olabileceği için olaylara objektif ve mantıklı yaklaşmak faydalı olacaktır.

Bugün 13 Ocak Pazar... Güneş günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız ve meraklı enerjilerveriyor. Kişisel isteklerimiz öne çıkarken ilişkilerde zaman zamandaha bencil ve dürtüsel eğilimler hissedebiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ve Merkür ile dikaçı yapacak. Ciddi ve kararlı olacağımız bu saatlerde uzun vadelihedeflerimize yönelebilir, plan ve programlar yapabiliriz. Ailebüyükleri ile ilgili sorumluluklar da zihnimizi meşgul edebilir.Olgun kişiler ve otorite pozisyonları ile önemli konularkonuşmamız, hatta bazı tartışmalar yapmamız mümkün. Daha sakin,anlayışlı ve sağduyulu olmaya çalışmalıyız. Jüpiter ve Neptünarasında etkinleşecek dik açı inanç ve düşüncelerimizdeaşırılıklara neden olabileceği için olaylara objektif ve mantıklıyaklaşmak faydalı olacaktır.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Yay burcundaki Jüpiter ile üçgengörünüm yapacak. İyimser enerjimizin yükselmesi ile geleceğe dahaumutlu, özgür ve pozitif bakabiliriz. Akşam saatlerinihareketlendirecek keyif alabileceğimiz etkinlikler ve sosyalortamlar içerisinde yer almamız mümkün.

Yorumlar1 yorum