HABER /  GÜNCEL

Otobüste fark edildi! Sütyeninden çıkan polisi şoke etti

AKSARAY'da uygulama noktasında durdurulan otobüsteki kadın yolcunun iç çamaşırı ve el çantasında 2 kilo 298 gram eroin ele geçirildi, zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

AKSARAY'da polis tarafından durdurulan otobüste yapılan aramada, yolculardan Yasemin Dündar'ın sütyeni ve kol çantasında toplam 2 kilo 298 gram eroin ele geçirildi. Dündar, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

OTOBÜS DURDURULDU
Aksaray Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadelesi Şubesi ile İstihbarat Şubesi ekipleri, bir kadının yolcu otobüsüyle uyuşturucu kuryeliği yapacağı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine araştırmasını derinleştiren polis, kuryenin Yasemin Dündar olduğunu ve seyahat edeceği otobüsü belirledi. Ardından otobüs Aksaray kent merkezine girişinde durduruldu.

SÜTYENİNDEN EROİN ÇIKTI
Otobüste Yasemin Dündar'ın bulunması üzerinde ve çantasında arama yapıldı. Dedektör köpek "Dino"nun da katıldığı aramalarda ekipler, yolculardan Yasemin D'nin iç çamaşırı ve el çantasında 2 kilo 298 gram eroin ele geçirdi. Gözaltına alınan Dündar, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ÖNCEKİ HABERLER
AÖL kayıt yenileme kaç para-hangi bankaya ödenecek?
Gül aday olursa Akşener çekilecek mi? Akşener'den olay çıkış
Vurgun yapıp kaçmıştı! Şimdi de yuvalar yıkılıyor
Cem Küçük isim isim saydı! Gözaltına alınacak gazeteciler listesi...
Abdullah Gül aday mı dikkat çeken yazı
29 Ekim'de Cumhuriyet kuruldu şiiri kısa-4 kıtalık şiirler
Yorumlar