BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
MEDYA

Ölene Kadar 8. bölüm 3. fragmanı

Ölene Kadar dizisi 8. yeni bölümüyle 9 Mart 2017 Perşembe akşamı ATV'de olacak. Ölene Kadar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Ölene Kadar 8. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı; 9 Mart 2017 Perşembe akşamı ATV'de...

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Ölene Kadar dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan'ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak seyirciyle buluşacak.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan'ı müebbetten kurtaran, Selvi'nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ölene Kadar 8. bölüm 2. fragmanı
Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı
Vatanım Sensin 18. bölüm 2. fragmanı
Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı
Dövmeciden komik Nusret taklidi
Emoji desenli yılan görenleri şaşırttı
Hanife kendisine benzeyen gelin adayını duyunca resmen çıldırdı
En romantik kadınlar günü mesajı Putin'den
Baba olmak için Zuhal Topal'dan izin aldı
Baro başkanı ile kadın avukatın olay görüntüsü
Yorumlar