HABER /  MEDYA

Öldürülen Suriyeli kadının azmettiricileri! Yeni Şafak yazarı açıkladı

Yeni Şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan, Suriyeli 9 aylık hamile kadının tecavüz edilip 11 aylık bebeğiyle birlikte öldürülmesiyle ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

Sakarya’da Suriyeli 9 aylık hamile kadının 10 aylık bebeğiyle birlikte vahşice katledilmesi kamuoyunu dehşete düşürdü. Korkunç olay köşe yazarlarının da gündeminde.

Yeni Şafak gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan, "Azmettiriciler" başlıklı köşesinde mülteci düşmanlığını körükleyen odakları yazdı.

FETÖ, "KÜRT IRKÇILAR", VE "SOLCU TİPLER"

"(...)İlk odak, elbette kuzu postuna bürünmüş çakallar ordusu, yani FETÖ. Kah solcu, kah Tengrici, kah Türk milliyetçisi, kah sıradan vatandaş rolüne bürünerek mültecilerle bizi karşı karşıya getirmeye çalışan, tarafların çatışması için elinden geleni yapan bu aşağılık oluşuma çok dikkat etmemiz gerekiyor. 

Sakarya'daki vahşette yeni ayrıntılar çıktı! Ahlaksız teklif...

Kanaatimce ikinci odak ise Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’i vurma ihtimaliyle deliye dönmüş Kürt ırkçıları.

Bu iki odağın yanına bir odak daha eklemek gerekir. ‘Acaba yeni bir Gezi’ye koridor açabilir miyiz? Yine üç gün daha direnirsek hükümet düşer mi’ diyen güya solcu molcu tipler.

‘Güya solcu molcu tipler’ diyorum zira Türkiye hariç tüm dünyada solcu olmanın ilk ve belirgin şartı ‘mülteci yanlısı’ olmak, mülteci haklarını savunmaktır. Mülteci düşmanlığı yapan solcuya bir tek güzel ülkemizde rastlanır."

SİNAN OĞAN, ÜMİT ÖZDAĞ, DEMET AKALIN

Suriyeli mültecilerle bizleri sokakta karşı karşıya getirmek isteyenlerin olduğunu yazan Kılıçarslan, yazısına böyle devam ediyor:

"İki lanetli herife on bin lira, elli bin lira, beş yüz bin lira verip bu alçaklığı yaptırmak hiç de zor olmasa gerektir. Kaldı ki bu olay üzerinden söyleyecek olursam toplumun hazırlandığı atmosfer bu iki lanetli herife ödeme yapılmasına ihtiyaç da bırakmamış olabilir.

Mülteci düşmanlığı bu denli yükseltilirse iki lanetli herif hiçbir talepleri olmaksızın da bu pisliği üstlenebilirler.

Evet, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Demet Akalın ve pek çok başkasının oluşturduğu atmosferden söz ediyorum. Düşmanlığı körükleyen, sadece kimlik üzerinden nefret dili ihdas eden bu isimler o kadının da, o bebeklerin de cinayetinin azmettiricisi durumundadırlar nazarımda."

ÖNCEKİ HABERLER
2 liraya Süper Loto oynadı şimdi milyonları var
Baykan Kaymakamı'na saldırıda flaş gelişme
Okmeydanı Kavşağı'nda şüpheli pankart alarmı
Tesla dünyanın en büyük pilini yapacak
Psikopatların beyni hepimizinkinden farklı
Tediye ödemeleri 2020 kamu işçilerine ilk ödeme başlıyor
Yorumlar 23 yorum