DÜNYA

Olay görüntü! Şarkıcıyı taciz etti bedeli ağır oldu

ENDONEZYA'da çömeldiği sırada, hayranlarının tacizine maruz kalan pop şarkıcısı, kendisini taciz eden adamın yüzüne topuklu deri çizmeleriyle sert bir tekme attı. İşte o anlar...

ENDONEZYA'da 32 yaşındaki pop şarkıcısı sahne kenarında çömeldiği sırada, hayranlarının tacizine maruz kaldı. Şarkı söylerken tacize uğrayan şarkıcı, ayağa kalktığında beklenmeyen bir hareket yaptı. Kendisini taciz eden adamın yüzüne topuklu deri çizmeleriyle sert bir tekme attı. Yaşanan o anlar kameraya yansırken ülkede de gündem oldu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar1 yorum