HABER /  GÜNCEL

Öğretmen-veli kavgasında okul bastılar

İSTANBUL Avcılar'da öğretmen ve veli arasında yaşana yol kavgası okula sıçradı. İddia göre öğretmenin tokat attığı velinin yakınları okula giderek baskın yaptı. Okuldakilerin telaşla kaçıştığı o anlar kameralar tarafından kaydedildi.

AVCILAR Yeşilkent Mahallesi’nde bulunan bir ilkokulda iddiaya göre, bir öğrenci velisi okulun kapısında duruyordu. Bu sırada okulda görevli öğretmen ise okulun girişine araba ile girdi. Öğretmen veliye çekilmesi gerektiğini söyledi.

İkili arasında yol yüzünden çıkan tartışma kavga dönüştü. Kavga sonrası iddiaya göre, öğretmen öğrenci velisine tokat attı. Kısa süre sonra öğrenci velisinin diğer yakınlarının da gelmesi ile okulda arbede çıktı. Olay yerine Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri gelerek karşılıklı şikayetçi olan tarafları polis merkezine götürdü.

ÖĞRETMEN OKULA KAÇTI
Olayla ilgili yaşananlarda sonra ise öğretmenlerin sendikası tarafından okulda açıklama yapıldı. Yaşanan arbede ve diğer olaylar ise okulun güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde öğretmen okula doğru kaçıyor. Ardından veliler okulu basarak öğretmeni arıyorlar. Bu sırada öğrencilerin panik halinde kaçtığı görülüyor.

<iframe src="https://www.internethaber.com/video-embed/1923338" style="border:0; width: 700px; height: 520px"></iframe>

ÖNCEKİ HABERLER
DHBT sınav giriş belgesi alma ne zaman ÖSYM
Halk otobüsü şoföründen şaşkınlık veren intikam
Batman'da taşan kanalizasyondan bebek cesedi çıktı
Ergenekon davasında son dakika gelişmesi savcı mütalaasını açıkladı
Pasaport fiyatları zamlandı 2019 güncel pasaport fiyatları listesi
Ponzi sistemi nedir Ponzi şeması saadet zinciri
Yorumlar 2 yorum