HABER /  GÜNCEL

Öğle yemeği için eve geldi yatak odasına girince...

Öğle yemeği için evine gelen adam eşinin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine açtığı gardıropta eşinin sevgilisini yakaladı. Öfekli koca muftaktan aldığı bıçakla önce eşinin sevgilisini sonra eşini bıçakladı.

Manisa'da devlet memuru Mustafa K., öğle yemeği için döndüğü evinde iddiaya göre eşini sevgilisi ile yakaladı.

Habertürk'ten Ahmet Ünsal'ın haberine göre, yasak aşk ve bıçaklama olayı Manisa'nın Şehzadeler İlçesi'nde yaşandı. Bir devlet kurumunda çalışan 35 yaşındaki Mustafa K., öğle yemeği için evine geldi. Mustafa K., 27 yaşındaki eşi Ayşenur K.'nin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine açtığı gardıropta iddiaya göre eşinin sevgilisi Halis A.'yı gördü. Yakalandığını anlayan sevgili, belinden çıkardığı bıçağı Mustafa K.'ye sapladı.

Öfkeli koca, mutfağa koşarak kaptığı bıçakla önce eşinin sevgilisini göğsünden, sonra da eşini karın boşluğundan bıçakladı.

Apartmandaki komşular, kavga sesleri üzerine polis ve 112'yi aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı 3 kişiyi ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

''SEVGİLİSİNİ GARDIROPTA YAKALAYINCA KAN BEYNİME SIÇRADI''

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken öfkeli kocanın ifadesinde "Eve girdiğimde eşimi yatak odasında telaşlı ve endişeli gördüm. Hareketlerinden şüphelendim sonra da kendisine 'Benden bir şey mi saklıyorsun?' diye sordum. O da bana ‘Hayır senden neyi saklayayım ki' yanıtını verdi. Ben bir kez şüphelenmiştim, evin altını üstüne getirdim. Sevgilisini gardıropta yakalayınca kan beynime sıçradı" dediği öğrenildi.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul'da FETÖ operasyonu çok sayıda gözaltı var
Parçaları otoyola savruldu tavanı TIR'ın dorsesine takıldı
Lüks cipe uzun namlulu silahla ateş açıldı
TÜBİTAK'ın 2023 hedefi: 300 bin araştırmacı
Sağlık Bakanlığı uyardı Endonezya'ya gidecekler dikkat
Emekli olursam ne kadar emekli maaşı alırım hesaplaması
Yorumlar 5 yorum